Teslimat Koşulları

Havale/EFT seçeneği ile verdiğiniz siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin merkezimize uzaklığına göre de ilgili kargo şirketi ortalama 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. (PTT Yurtiçi Kargo ya da UPS)

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.krakademi.com KR Akademi Yayınları resmi sitesi olması yanında diğer yayınevlerine ait kaynakları da bir çatıda toplamıştır. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa öğrencilerimizin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığnız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 2 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.