KR Akademi Haber

YKS Ders Programı Nasıl Hazırlanır? - Ücretsiz Ders Programı İndir

YKS Çalışma Programı Nasıl Hazırlanmalı

YKS Çalışma Programı Nasıl Hazırlanmalı

Üniversite sınavına hazırlanırken yoğun bir stres altında kalıyoruz. Çoğu zaman hangi derslere ne kadar zaman ayırmamız gerektiğini bilemiyor ve gerçek üstü bir çalışma programı hazırlayarak verimimizi düşürüyoruz.

Ders Çalışırken Veriminizi Arttıracak Yöntem: Pomodoro

YKS Tercihleri Başladı

 YKS Tercihleri Başladı

Üniversite sınavının ardından milyonlarca genç hangi bölümleri ve meslekleri tercih edeceği konusunda araştırmalara başladı. Çoğu zaman ilgi alanlarımıza yönelik tercihlerde bulunsakta son zamanlardaki ekonomik ve teknolojik gelişmeler, üniversite tercihlerinde birer etken hâline geldi. 

 

Çoğu genç meslek tercihlerinde geleceğini düşünerek, iş bulma derecesini ön plana almaktadır. Geleneksel bölümlerin teknoloji ile birlikte etkisinin azaldığını hisseden gençler “geleceğin meslekleri” olarak adlandıran bölümlere rağbet göstermektedir.

YKS Sonuçları Açıklandı!

YKS Sonuçları Açıklandı!

YKS sonuçları açıklandı!

Beklenen haber bugün geldi. YKS sonuçları 27 Temmuz 2020 tarihinde açıklandı. Milyonlarca genç sonuçlarını öğrenmek için osym.gov.tr bağlantısına akın etti.

 

Sonuçlarını öğrenen adaylar sevinç içerisinde durumu karşılarken beklediği sonucu alamayan adaylar yeni dönem için hazırlıklara başladı.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.