KPSS Şifre Soru Seti

220,80 TL
120,00 TL
%46
indirimli

ISBN: 9786058313208

EBAT: Set

SAYFA: 6 Kaynak

YAZAR: Komisyon

70 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
5 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
PEŞİN FİYATINA
TAKSİT
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Bu Sette Hangi Kaynaklar Var?

  • KPSS Coğrafyanın Şifresi Soru Bankası
  • KPSS Tarihin Şifresi Soru Bankası
  • KPSS Vatandaşlığın Şifresi Soru Bankası
  • KPSS Matematiğin Şifresi Soru Bankası
  • KPSS Türkçenin Şifresi Dil Bilgisi Soru Bankası
  • KPSS Türkçenin Şifresi Paragraf Soru Bankası  COĞRAFYANIN ŞİFRESİ


  KİTABI HAZIRLARKEN NELERE DİKKAT ETTİK?


  MEB müfredatı, akademik ders kitapları, TÜİK, Gıda Ve Tarım Bakanlığı, Enerji Bakanlığı ile Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü kaynaklarındaki güncel veriler, üniversite ve kamu personeli seçme sınavlarındaki soru tipleri sorular, konu ve soru dağılımı ile adaylardan istenen yaklaşım tarzları göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

   

  COĞRAFYANIN ŞİFRESİ KPSS SORU BANKASINDA NELER VAR?

  MEB kazanımlarına göre konuların hiyerarşik olarak sınıflandırılması

  ÖSYM'nin bilgi ve yorum soruları,

  Ünitelerin alt kazanımlara göre bölünmesi ve her alt kazanımdan oluşturulan testler,

  Güncel üretim ve tüketim verileri ile projelerin sorgulandığı sorular

  Sorularda akademik verilere göre harılanmış dağılış haritaları

  Tamamı çözümlü "Coğrafya'nın Şifresi" KPSS Soru Bankası'nda amaç ÖSYM'nin yeni yaklaşımlarına göre hazırlanmış soru tipleriyle adayların sınavlara hazırlanması ve sürpriz niteliğindeki sorular hakkında önceden bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır.


  TARİHİN ŞİFRESİ

  ÖSYM SORU TARZINDA NELER DEĞİŞTİ: Soru Bankamız bu soruya cevap olarak hazırlandı. Yeni yorum soruları, öncüllü sorular ve analiz soruları hazırladık. Amaç zor veya kolay sorular hazırlamak değil son yıllar ışığında ÖSYM bu yıl ne sorar, buna uygun içerik hazırladık.

   

  SORU SAYISI VE ÇÖZÜMLER YETERLİ Mİ: Benzer sorularla bu kitabı 500 sayfa yapabilirdik ama istedik ki ÖSYM’nin sorabileceği sorulara odaklanın, detaylara dalıp asıl aklınızda kalması gerekenleri unutmayın. Bunun için TAHMİN SORUSU diyebileceğimiz çıkma olasılığı yüksek orijinal sorular hazırladık.

  ÇÖZDÜK AÇIKLADIK: Çözümlerle eksik bilgilerinizi tamamlama, kalıcı tekrar yapma fırsatı oluşturduk.

   

  500 BOŞLUK DOLDURMAYLA TEKRAR İLAVELİ: Tüm tarihi tekrar edebileceğiniz pratik önemli bilgilerle ilgili 500 boşluk doldurma sorusu hazırladık, kısa sürede 500 bilgiyle tüm tarihi kontrol edebileceksiniz.


  VATANDAŞLIĞIN ŞİFRESİ

  SON ANAYASA DEĞİŞİKLİKLERİ: Anayasada yapılan tüm düzenlemeler güncel olarak Vatandaşlığın Şifresi’nde yer alıyor.

   

  ÖSYM SORULARINI  YİNE YAKALACAK: KPSS’de Vatandaşlık, diğer derslere göre daha somut ÖSYM’nin şimdiye kadar sorduğu ve sorabileceği bilgiler çok net. Vatndaşlığın Şifresinde tekrara düşmeden çıkabilecek tüm soruları bir araya getirdik. Amacımız zaman kaybettirmeden kısa sürede vatandaşlıktan soru kaçırmamanızı sağlamak.

   

  ÇÖZÜMLERDE ŞİFRELER AKILDA KALACAK: Vatandaşlığın Şifresi Çözümlerinde aklınızda tutmanız gereken bilgileri şifreledik, gereksiz açıklamaları değil sadece bilmeniz gerekenlere yer verdik sadece çözümleri okuyarak başarılı bir tekrar yapabilirsiniz.


  MATEMATİĞİN ŞİFRESİ  Matematik temelim zayıf veya hızlı çözemiyorum diyenlere özel ŞİFRELİ, FORMÜLSÜZ KISA YOLLARLA PRATİK çözüm teknikleriyle anlatıldı.

   

  MATEMATİK KOLAY DEĞİL KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM: Matematiğin Şifrelerinde amacımız Matematiğin ne kadar kolay olduğunu göstermek değil çünkü son yıllarda ÖSYM daha zorlayıcı sorular soruyor ve klasik soru kalıpları değişti.  Bu kitap bunun için hazırlandı klasik sorularla oyalamak yerine gerçek formattaki soruların çözüm yollarınının tamamını en kolay ve anlaşılır şekilde size aktardık.  Temeliniz ne durumda olursa olsun soruların çözümlerinde birden fazla farklı çözüm yollarını tek tek, adım adım  açıkladık.

  AMACIMIZ BU KİTAPTAKİ 1200 SORU ÇÖZÜMÜYLE ÖSYM SINAVINA SIFIR HATAYLA GİRMENİZ.

   

  MATEMATİĞİN ŞİFRELERİ’Nİ DEV KADRO HAZIRLADI

  Matematiğin izlenme rekoru kıran Önder Kıvanç YEŞİLDAĞ’ın Videolarıyla paralel olarak hazırlanan Matematiğin Şifreleri Önder Kıvanç YEŞİLDAĞ, Nejdet Özgür YEŞİLDAĞ, Serkan YURTOĞLU, Mehmet OFLAZOĞLU birlikte hazırladı. KPSS’de sadece matematik ve geometriden oluşan tek soru bankası olan MATEMATİĞİN ŞİFRELERİ, detaylı açıklamalı çözümleri ile Matematik temeli olmayan adayların da eksiklerini kapatmasını hedeflemektedir.


  TÜRKÇENİN ŞİFRESİ DİL BİLGİSİ

   

  YEPYENİ TARZ SORULAR: Yıllar öncesinin değil %100’ü yepyeni ÖSYM’nin yeni tarzı paragraf ve anlam bilgisi sorularını hazırladık.

   

  HÜCRELEME SİSTEMİ: ÖSYM Soru Kalıplarına Göre Oluşturulmuş Hücreleme Yöntemiyle Daha Fazla Başlık Daha Fazla Soru ÖSYM’nin sınavına gerçekçi bir hazırlık istiyorsak kitabımızda yer yer bir sütunu bulan paragraf sorularını da alışmalıyız.

   

  KONU SONU TEKRAR ALIŞTIRMALARI: Sadece soru bankası değil, Kitap sonunda etkinlik, doğru yanlışlar ve boşluk doldurmalarla konular pekiştirildi.


  TÜRKÇENİN ŞİFRESİ PARAGRAF

  YEPYENİ TARZ SORULAR: Yıllar öncesinin değil %100’ü yepyeni ÖSYM’nin yeni tarzı paragraf ve anlam bilgisi sorularını hazırladık.

   

  HÜCRELEME SİSTEMİ: ÖSYM Soru Kalıplarına Göre Oluşturulmuş Hücreleme Yöntemiyle Daha Fazla Başlık Daha Fazla Soru ÖSYM’nin sınavına gerçekçi bir hazırlık istiyorsak kitabımızda yer yer bir sütunu bulan paragraf sorularını da alışmalıyız.


 • ISBN: 9786058313208

  EBAT: Set

  SAYFA: 6 Kaynak

  YAZAR: Komisyon

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.