KPSS Keyifli Tarih Konu ve Soru Kitabı

★★★★★ YORUMLARI OKU >
75,00 TL
40,90 TL
%45
indirimli

ISBN:9786257896658

EBAT:21x27

SAYFA:184

YAZAR:Zeki Tuğa – Sercan Güzel

100 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
8 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • pdf-buton1.png (8 KB)

  Sevgili Dostlar, bu kitap sizler gibi sınav sürecini derinden yaşayan Zeki Hoca ve Sercan Hoca tarafından hazırlandı. Bu zamana kadar sosyal medya platformları ile sınav süreçlerinizde en büyük destekçiniz olmaya özen gösterdik. Şimdi de bu sınav yolculuğuna sizi anlayarak ve sizin gibi hissederek yazdığımız bu kitapla eşlik etmek istiyoruz.

   Keyifli Tarih kitabımız öğrenci dili baz alınarak hazırlanmış olduğumuz bir kitaptır. Sizler çalışırken en çok karıştırabileceğiniz bilgileri, ÖSYM ‘nin en fazla önem verdiği konuları ve sorulmasını beklediğimiz konuları özel yöntemlerle vurgulayarak sizlere sunmaya çalıştık.  Bu kitabı hazırlarken çıkmış sınav sorularını, MEB Kaynaklarını iyi bir şekilde analiz ederek sizleri sınava daha iyi hazırlaması için özen gösterdik.Detaylı bir konu anlatım şeklinde hazırlanmış ayrıca  içerisinde pekiştirebileceğiniz bolca sorular mevcuttur.

  425 Boşluk Doldurma Olmak Üzere Toplam 790 Adet Soru Mevcuttur

  Bu kitap ile tarih dersini eğlenceli hale getirmek ve sizlere hiç sıkılmadan çalışma imkanı vermek için  kitabımıza tablolar, hap bilgiler, bulmacalar, boşluk doldurmalar konu kazanım testleri ve sade anlaşılır bir konu anlatımı ekledik.


  Size şunun sözünü rahatlıkla verebiliriz ki bu kitaptan tarih çalışırken asla sıkılmayacak ve tarih dersinin aslında ne kadar kolay ve eğlenceli olabileceğini göreceksiniz.


 • ISBN:9786257896658

  EBAT:21x27

  SAYFA:184

  YAZAR:Zeki Tuğa – Sercan Güzel

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.