Yeni

Kimya Adası 11. Sınıf Kimya Video Ders Kitabı Akademi Serisi

★★★★★ YORUMLARI OKU >
169,00 TL
ISBN: 9786256374539

EBAT: 21x27

SAYFA: 200

YAZAR: Murat Namlı
350 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
10 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • Merhaba Arkadaşım;

  Uzun yıllardır öğrencilerimin başarısını artırmak için “Selam gençler, Kimya Adası'ndasınız, Kimya Adası ders kanalına hoş geldiniz.” şeklinde başlayan eğitim videoları ile Kimya Adası YouTube kanalında kimya derslerini büyük bir heyecan ile anlatmaktayım. Çünkü istiyorum ki bütün öğrencilerim başarılı olsunlar, derste öğrenemedikleri bilgileri öğrenebilsinler, kimyayı sevsinler ve hayalini kurdukları üniversiteleri kazansınlar. Siz gençlerin bir teşekkürü, tebessümü beni o kadar mutlu ediyor ki… İşte gençlerimizin gözündeki ışıltıyı gördüğüm anda kutsal öğretmenlik mesleğine daha çok sarılıyorum ve “İyi ki öğretmenim!” diyorum.

  Bu motivasyon ile pek değerli 11. sınıf öğrencilerimin yanında daha çok yer almak adına 11. Sınıf Video Ders Notları kitabını hazırladık. Ben tecrübelerimden şunu öğrendim: Eğer bir öğrenci 11. sınıfı tam manası ile öğrenip içselleştirebiliyorsa üniversite sınavını, sınava girdiği ilk yıldan kazanabiliyor. Aksi takdirde 11. sınıfta doğru çalışma ortaya koyamamış öğrencilerimiz maalesef birkaç yıl uzatmalı olarak üniversite kapısından içeriye adımını atabiliyor. İşte bu yüzden 11. sınıf kimya dersleri çok önemli.

  Ben de senin başarını artırmak adına; okulunda o haftanın kimya konusu ne ise YouTube’dan sana kitaptaki tüm konuları, soruları, uygulamaları sanki yanımdaymışım da benden özel ders alıyormuşsun gibi anlatacağım ve bilgileri kavramana yardımcı olacağım. Bu sayede kimyayı daha çok sevmeni ve okul derslerinde daha da başarılı olmanı sağlayacağım. Bu şekilde hem ortaöğretim başarı puanın artacak hem de önümüzdeki yıl gireceğin üniversite sınavlarında bu yılki çalışmalarının faydasını göreceksin. Fakat sadece kitabı satın alarak bu başarı gelmez. Birlikte karşılıklı emek harcamalıyız. Bunun için aşağıdaki reçeteye uymanı istiyorum.

  1) Benim hafta içinde attığım videoları zamanında takip etmelisin.

  2) Videoları izlerken elinde kalemin olmalı ve benimle beraber yazmalısın. Kimya yazarak öğrenilir.

  3) Bazı sorularda videoyu durdurmalı, kendin de soruyu çözmeye çalışmalısın.

  4) Sana kitaptan verdiğim ödevleri yapmalı ve yapamadığın soruların çözümlerine mutlaka bakmalısın.

  İşte bu dediklerimi yaptığın zaman kitabımızdan da 11. sınıf kampından da verim alırsın. Şimdilik kendine çok iyi bak, olur mu? Umarım yüzündeki gülücükler Avogadro Sayısı kadar olur. Başarılar dilerim, kampta görüşmek üzere

 • ISBN: 9786256374539

  EBAT: 21x27

  SAYFA: 200

  YAZAR: Murat Namlı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.