Yeni

Kenan Kara Zero Serisi Geometri Video Ders Kitabı F10 Yayınları

★★★★★ YORUMLARI OKU >
169,00 TL
ISBN: 9786259953007

EBAT: 21x27

SAYFA: 264

YAZAR: Kenan Kara
350 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
10 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • Değerli Öğrenciler,

   

  ÖSYM sınavlarının son yıllardaki hem sistem hem de tarz değişikliğinin bir sonucu olarak geometri, sınavı kazanma noktasında çok büyük ve kritik bir öneme sahip oldu. Özellikle öğrencilerin genellikle önyargı ile yaklaştığı ve anlamakta nispeten daha zorlandığı bir branş olan geometriyi en temelden öğrenmek, ileri seviyede soruları anlamak adına çok önemli bir rol taşıyor. Çünkü Geometri diğer branşlara nazaran temel kavramlarını iyi bilmezseniz şekil bilgisini matematiğe dökmekte çok zorluk çekeceğiniz bir alan olmasıyla öne çıkıyor.

   

  Geometrinin gördüğümüz her cisimde var olduğunu biliyoruz. Aslında bize hiç yabancı değil. Duvara tablo astığımız zaman ipin nerede duracağına gözümüzle karar veriyoruz. Odamızı deneye-yanıla yerleştiriyoruz. En kestirme yoldan nasıl gideriz, hesaplıyoruz. Ve çoğu zaman da farkında olmadan başarıyoruz.

   

  Bu kitap, geometriye başlamaya çekinen, geometriyi anlamakta ve temel kavramlarını özümsemekte zorluk çeken, geometriyi ezberlemekten ziyade her şeyi mantığıyla öğrenmek isteyen, neden ve niye diye sorgulamaktan imtina etmeyen tüm öğrencilerimize uygundur. Sıfırdan başlayacağınız bu Geometri serüveninde ister daha önce başarısız geometri başlangıçlarınız olsun ister ilk defa başlıyor olun sizinle geometriye beyaz bir sayfa açacağız. Beyaz sayfaları bizimle doldurdukça yeni ufuklara doğru yol alacaksınız. Hedeflerinize çok daha fazla yaklaşmış olacaksınız.

   

  Mottomuz belli: Önce bu kitabı çöz, sonra tüm kitapları çöz.

   

  Geometri artık zor değil. Yeter ki başarmak iste.

   

  Başarılar.

   

 • ISBN: 9786259953007

  EBAT: 21x27

  SAYFA: 264

  YAZAR: Kenan Kara
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.