Yeni

Kenan Kara & Mert Hoca 11. Sınıf Matematik Video Ders Kitabı Akademi Serisi

★★★★★ YORUMLARI OKU >
189,00 TL

ISBN: 9786256374515

EBAT: 21x27

SAYFA: 256

YAZAR: Kenan Kara - Mert Güven
350 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
10 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • Mert Hoca ve Kenan Hoca’dan kıymetli öğrencilerimize…

  Yıllardır TYT-AYT çalışmalarımızla YouTube’da fırsat eşitliği yaratmaya ve öğrencilerimize en iyi içeriği sunmaya çalıştık. Anlatımımızla ve formatımızla fark yaratmak her zaman bizim için en önemli gaye oldu. Tabii biz bu çalışmalarla boğuşurken, ara sınıf öğrencilerimizin istekleri her daim kulaklarımızdaydı. Uzun zamandır 11. sınıf ile alakalı bir çalışma sürdürüyorduk. Hatta zaman zaman bunları sizlerle de paylaştık. Bu çalışmanın olabildiğince profesyonel, kapsayıcı ve faydalı olması için çok geniş bir ekip oluşturduk. Sonunda da ortaya harika bir eser çıktı.

  Kitabımız %100 MEB müfredatı ile uyumlu olmasının yanında interaktif bir kitap olmasıyla da ön plana çıkıyor. Kitabın tüm sorularını tek tek, tane tane anlatıp özelliklerini ve kazanımlarını ispatlarıyla sizlere öğretmek için oldukça titizlendik. İnanıyoruz ki bu kitaptan 11. sınıf müfredatını takip eden öğrencilerimiz okul sınavlarında %100 başarıyı yakalamanın yanında AYT Matematik için de dört dörtlük bir temel oluşturacaklar.

  11. sınıf matematiğin en eğlenceli ve en öğretici hâli, uzun bir hazırlık maratonundan sonra sizlerle buluşuyor. Tüm öğrencilerimize hayırlı olsun.

  Mert Hoca ve Kenan Hoca’dan değerli meslektaşlarımıza…

  Sevgili öğretmen arkadaşlarımız, bu kaynağı hazırlarken önemli motivasyonlarımızdan bir tanesi de bu kaynağın sınıf ortamında sizin işinizi kolaylaştırması ve daha konforlu bir müfredat takibi yapmanızı sağlamasıydı. Bu konuda çok titizlendik ve sınıflarınızda anlattığınız derslerin daha verimli olması, takibinin daha kolay yapılması için, öğrencilerinizin sizin anlattıklarınızın tekrarını yapmak istediği noktada devreye girebileceğimiz bir interaktif yapı oluşturduk. Sizlerle doğru işbirliğini yaparak, öğrencilerimize 11. sınıf müfredatını en verimli şekilde öğreteceğimize inanıyoruz. Yeni nesil yayıncılıkta sizlerle yapacağımız işbirlikleri için sabırsızlanıyoruz.

  Mert Hoca & Kenan Hoca


 • ISBN: 9786256374515

  EBAT: 21x27

  SAYFA: 256

  YAZAR: Kenan Kara - Mert Güven
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.