Yeni

Gamze Hoca Türkçenin Matematiği Tüm Sınavlar İçin Dil Bilgisi Soru Bankası (Spiralli)

★★★★★ YORUMLARI OKU >
139,00 TL
ISBN: 9786055140818

EBAT: 21x27

SAYFA: 128

YAZAR: Gamze Özdin
350 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
10 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • İnandığımız, bildiğimiz ve hayalini kurduğumuz her şeyi yanımıza aldık; uzun bir yola çıktık bundan tam 4 sene önce. Siz ilk günden beri hep yanımdaydınız, sanki eliniz “yaparsın” der gibi omzumdaydı. Belki de böyle destek olmasaydınız, böyle kalpten güvenmeseydiniz, bugün yaşadığım mutluluk bu kadar gerçek olmazdı.

  Önce canım kardeşim, her koşulda yanımda olanım, kanalımızımın arkasındaki dağım, psikoloğum ERDİNÇ ÖZDİN’e, ardından eserlerimi sizinle buluşturacak olan KR AKADEMİ aileme, bu yolda desteklerini esirgemeyen ekibimizdeki canım hocalarıma hepinize, bir sözünüze, bir sesinize, mesajlarınıza, yorumlarınıza, beğenilerinize, dualarınıza teşekkür ederim. Bu hayatta neye emek veriyorsanız karşılığını hep alın dilerim. Sizin de inanarak gittiğiniz yollar taşsız, düşmansız olsun. Yeni gelecek eserlerimde de kalbim sizinle, güç daima bizimle olsun.

  Türkçenin ezber bir dil olmadığını, bir matematiği olduğunu ispatlamak üzere çıktığım bu yolda çok fazla hayal kurdum. Siz de unutmayın ki hayat tek bir düş için çok kısa. Olmayan şeyler için olacaklardan vazgeçmeyin. Yeni düş kurmaktan vazgeçmeyin, devam edin, cesaret edin, başka yollar başka umutlar arayın ve kalbinizin sesini hiç kısmayın. Yaşamın kendine, kendime, aileme ve en önemlisi SİZE binlerce kez teşekkür ederim. İnsanın emek verdiği şeyin değer görmesi eşsiz bir duygu ve bunda payınız çok. Teşekkür ederim.

  GAMZE ÖZDİN

  .

  Kıymetli öğretmenlerim, sevgili öğrencilerim; kullanacağınız kitaplarım üzerinde uygulanmasını istediğiniz her türlü öneriye ve olumlu olumsuz tüm eleştirilerinize açık olduğumu belirtmek isterim. Bunun için kanalın Instagram hesabına DM atmanız ya da mail yoluyla bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

 • ISBN: 9786055140818

  EBAT: 21x27

  SAYFA: 128

  YAZAR: Gamze Özdin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.