Yeni

Betül Biyoloji Konu Anlatımı 54 Günde AYT Biyoloji Video Kamp Kitabı & Barış Hoca AYT Dr. Biyoloji Soru Bankası Seti

★★★★★ YORUMLARI OKU >
348,00 TL

ISBN: DRBİYO54GNKMPST

EBAT: 21x27

SAYFA: 384

YAZAR: KR Akademi Komisyon
350 TL VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO!
AYNI GÜN
KARGO
10 TL FARKLA
KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • KARGO SEÇENEKLERİ
 • — Merhaba güzel arkadaşım 2 yılın sonunda göz bebeği kitabım seninle birlikte. Bu kitabı hazırlarken çok düşündüm çok kafa yordum. Hepsi sen daha kolay daha anlaşılır bir şekilde "AYT Biyoloji" konularını tastamam hallet diye.

  — Bu kitabı hazırlarken en dikkat ettiğim husus konu anlatımlı başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadan tek kaynaktan eksiksiz bir şekilde tamamen MEB kazanımlarına uygun bir şekilde ve gereksiz fazla bilgiye de boğulmadan senin sınava hazırlanmandı.

  — Bütün bu söylediklerimi yapabilmek için de çok çalıştım. Yoğun bilgi içeren AYT konularını seni boğmadan anlatabilmek için ve ilgili görsellerle bilgilerin aklında kalması için sayfalardaki tasarımlara da çok özen gösterdim. Sayfaları her çevirdiğinde içinin açılacak, için açıldıkça öğrenme iştahın artacak, öğrendikçe kendine güvenin artacak ve  biyoloji çalışmaktan keyif alacaksın. Bundan eminim.

  — Konu anlatımlarıma özel olarak eklediğim kapgeç bilgileri, kendime notlar, uyarı notları ve biyoloji şifreler sana konuyu daha kolay anlaman noktasında rehber olacak. Bu bir konu anlatım kitabı olsa da konuyu daha da pekiştirmen için ünite sonlarına eklediğim 300'e yakın öğretici ve ösym sorar soruları ile konuyu daha iyi kavrayacaksın.

  — Bu kitabın her sayfasını Betül Biyoloji youtube kanalımda video anlatımlarım ile destekleyeceğim. Sayfalardaki karekodları okutarak konu anlatım videolarıma ve soru çözümlerime ulaşabileceksin.

  — 11. sınıf öğrencilerimin okul dersinde yararlanabileceği ve YKS'de full yapmak isteyen bütün öğrencilerimin elinin altında olması gereken bir kitap. Bu kitabın biyolojiyi öğrenme yolunda senin için dönüm noktası olmasını diliyorum. Sana eşlik ediyor olmak çok keyifli. Betül Biyoloji

  Her günceli takip eden Barış Hoca’nın son dakikada 11. Sınıfa eklenen başlıkları da eklediği piyasanın en güncel AYT soru bankalarından biridir.

   

  11 ve 12. sınıf yazılıya hazırlık ve 2024 tayfanın tamamı için uygun bir soru bankasıdır.

   

  Toplamda 208 sayfa ve 1000 civarında nokta atış soru içermektedir.

   

  Soruların tamamı Dr.Biyoloji Youtube kanalında Barış Hoca tarafından çözülecektir.


 • ISBN: DRBİYO54GNKMPST

  EBAT: 21x27

  SAYFA: 384

  YAZAR: KR Akademi Komisyon
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.